Yılbaşı Temalı Silikon Kalıp Modelleri

Yılbaşı Temalı Silikon Kalıp Modelleri, dayanıklı ve uzun ömürlüdür, %100 katkısız silikon ile üretilmektedir.

Silikon kalıplar, hayatımızı birçok alanda kolaylaştırır. Evden home office olarak çalışan kadınlar, silikon kalıplar sayesinde farklı şekillerde kokulu mumlar ya da sabunlar satıyor. Özel günler için farklı modellerde kurabiyeler, çikolatalar ya da pasta süsleri yapıp farklı ve güzel davetlerde çeşitlilik sağlanıyor. Ayrıca çeşitli alçı kalıplar kullanılarak çıkarılan şekiller boyanarak bardak altlığı gibi amaçlarla kullanılabiliyor.

7-24 alışveriş olarak bizler de farklı şekillerde silikon kalıp çeşitleri sunuyoruz. Yılbaşı temalı silikon kalıplar da bunlardan biridir. Siz de yılbaşı temalı kurabiyeler ya da hediyelikler hazırlamak istiyorsanız web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Filters

Yılbaşı Temalı Silikon Kalıbın Avantajları

Silikon kalıplar her şeyden önce sağlıklıdır çünkü %100 silikondan yapıldığı ve başka katkı maddesi bulunmadığı için yiyeceklerde de kullanılabilir. İçerisinden hazırlanan ürünün çıkarılması yumuşak yapısı sayesinde oldukça kolaydır.

Aynı zamanda temizliği de oldukça pratiktir. Ilık suda hafif deterjanlı bezle ovalayarak kalıntılardan kolayca kurtulabilirsiniz. Makineye konmaması tavsiye edilir çünkü yüksek ısı sebebiyle bozulabilir ya da renkleri solabilir.