Anahtar Silikon Kalıp Modelleri

Anahtar Silikon Kalıp Modelleri, dayanıklı ve uzun ömürlüdür, %100 katkısız silikon ile üretilmektedir.

Sağlam olarak üretilen silikon kalıplar ile muhteşem görsellere imza atmaya ne dersiniz. Anahtar silikon kalıp modeli ile mum, sabun, kokulu taş malzemelerinden kullanılarak birebirinden harika baskılar elde edilip mobilya süsleme işlerinde kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz %100 katkısız silikon kullanılarak üretildiğinden gıda ürünlerinden pasta süslemede dahi gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Bu model kullanımı ile farklı tasarımlar elde etmek oldukça kolaydır.

Filters

Anahtar Silikon Kalıp Modeli Ne İşe Yarar?

Anahtar Silikon Kalıp modelleri kullanılarak; polyester, kokulu taş, mum, seramik hamuru, alçı, rölyef, beton, beton rölyef ve sabun gibi malzemeler kullanılarak objelerin ile süslemelerini yapabilirsiniz. Anahtar silikon kalıp, en iyi kalitedeki silikonla üretilmiş, uzun ömürlü kullanımı bulunan ve modası geçmeyecek bir silikon kalıptır. Anahtar silikon kalıbın temizliğinde oldukça kolaydır. Elde veya bulaşık makinasında yıkanabilen özellikte olan ürün; +230 ile -50 derece arasındaki sıcaklıklardan kesinlikle etkilenmiyor kalitesini yitirmiyor. Esnekliği ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz kalıpları satın almak için tereddüt yaşamamak sizler için yerinde bir davranış olacaktır.