Ayna Silikon Kalıp Modelleri

Ayna Silikon Kalıp Modelleri ,dayanıklı ve uzun ömürlüdür, %100 katkısız silikon ile üretilmektedir.

Kalıplar eski zamanlardan beri birçok alanda kullanılan yöntemdir. Zamanla yaşanan gelişmeler sonucunda bu kalıplar zaman içerisinde değişmiş ve daha kolay kullanılır hale gelmiştir. Silikon kalıplar da en son kullanılan kalıp türüdür. 7-24 Alışveriş olarak bizler de birçok modelde silikon kalıpları web sitemiz üzerinden satıyoruz.

Ayna silikon kalıp modellerimiz de bunlardan biridir. Ayna şeklinde birçok kurabiye, pasta süsü, mum, sabun ya da ev yapımı dondurma gibi şeylere şekil verebilir ve farklılıklar yaratabilirsiniz.

Filters

Ayna Silikon Kalıp Kullanımı

Silikon kalıplarımız öncelikle katkı içermediği ve %100 silikon olduğu için çok kullanışlı ve sağlıklıdır. Bu yüzden gıda ürünlerinizde de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kolay ve yumuşak yapısı sayesinde yıkanması ve temizliği de oldukça kolaydır. Ilık suda yumuşak bir bezle ve deterjan ya da sabunla yıkadığınızda kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bulaşık makinesine koyulması çok tavsiye edilmez. Maruz kaldıkları yüksek ısı sebebiyle yumuşak yapıları esneyerek bozulabilir ve renklerinde atma meydana gelebilir. Siz de ayna kalıp modellerimizi görmek isterseniz 7-24 alışveriş web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.