Sünnet Temalı Silikon Kalıp Modelleri

Sünnet Temalı Silikon Kalıp Modelleri ,dayanıklı ve uzun ömürlüdür, %100 katkısız silikon ile üretilmektedir.

Çocuğunuzun bu özel ve güzel gününde ziyaret eden misafirleriniz için kullanabileceğiniz Maşallah kalıplarımız %100 katkısız silikon ile üretilmektedir. Tamamen el yapımı olan ürünlerimiz aynı zaman da sağlığınızı koruyucu şekilde en doğal ürünlerin birleşimidir. Silikonun içerisinde bulunan silis kumu insan sağlığına hiçbir zararı olmayan bir üründür.

Yüksek sıcaklığa dayanıklı olan bu maddenin herhangi bir zararı tespit edilmemiştir. Pürüzsüz bir yüzeyi olması ve hava kabarcığı bulunmamasından dolayı esnek ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Sadece sabun yapımında değil aynı zaman da çimento, kalıp reçine, beton, alçı, mum, kil, kokulu taş olarak da kullanabilirsiniz.

Filters
İçerisine birbirinden güzel esanslar ekleyip, sabun elde ederek hem misafirlerinizin kalbini feth edebilirsiniz hem de banyonuzun havasını bu sabunlarla değiştirebilirsiniz. Ürünler tamamen özgün ve doğal olmasından kaynaklı her yerde görebileceğiniz ürünler değildir. 3 kadın girişimci tarafından oluşturulan bu site tamamen kadın el emeği ve gücüyle oluşturulan ürünlerdir. İçerikler hakkında daha da detaylı bilgi için iletişim bölümünden destek alabilirsiniz.