Bisiklet Silikon Kalıp Modelleri

Bisiklet Silikon Kalıp Modelleri .dayanıklı ve uzun ömürlüdür, %100 katkısız silikon ile üretilmektedir.

Bisiklet silikon kalıp ham maddesi olan silikondan meydana gelir. Bu işlem sırasında silikon belli başlı kalıp döküm yöntemiyle birçok modellere dönüşür. 1970’lerde başlayan bu yöntem polyester ile sağlanmaktaydı. Polyester maddesinden sonra 1980’li yıllarda gelindiğinde poliüretan döküm malzemesi ile endüstriyel devrim başladı.

Filters

Bisiklet Silikon Kalıp Modelleri

Ürünlerimizde kullandığımız birçok farklı modelle kendi zevkinize en uygun olanı seçerek kendinize özgün kalıp modellerini satın alabilirsiniz. Bunlarla sınırlı kalmayan kalıp modeller pasta süslemesi ya da kokulu taş gibi alanlarda kullanılmak için %100 silikon ile sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Bisiklet Temalı Silikon Kalıp Özellikleri

Pürüzsüz bir yüzeye sahip olan modellerimizde esneklik ve uzun ömürlü kullanımlar esas alınarak üretilmektedirler. 1.Sınıf silikonlar kullanılarak gerekli kalıplarla dökümü gerçekleşmektedir.

Bisiklet Modelli Silikon Kalıp Nasıl Kullanılır

Döküldüğü kalıbın hijyeni önemli olmakla birlikte toz gibi küçük maddeler dahi bulunmamalıdır. Dökeceğimiz malzemeyi dikkatli bir şekilde dökerek kalıbı yavaş bir biçimde çıkartıyoruz ve işlemi bitiriyoruz.