Atatürk ve Bayrak Silikon Kalıp Modelleri

Atatürk ve Bayrak Silikon Kalıp Modelleri , dayanıklı ve uzun ömürlüdür, %100 katkısız silikon ile üretilmektedir.

Silikon kalıplar, keyifli bir hobi aracı olmanın yanı sıra güzel bir kazanç kapısıdır. Çeşitli malzemelerle farklı modeller elde etmek hem ruhunuzu dinlendirecek hem de ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır. Bu ürünlerin tasarımı kadar kullanılan silikon malzemesi de önem arz ediyor.

Özel günler için tasarlanmış yüzlerce farklı silikon kalıp bulmak mümkündür. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise Atatürk ve bayrak temalı silikon kalıplardır.

Filters

Atatürk Temalı Silikon Kalıp Modelleri

Atatürk suretinin ve imzasının yer aldığı silikon kalıp birinci sınıf kaliteye sahiptir. Yüzlerce kez tekrar tekrar kullanıma uygundur. Kokulu taş, kokulu sabun, mum, pasta kalıbı gibi birçok alanda güvenle kullanabilirsiniz. Atatürk silikon kalıp modeli Kemal Atatürk imzası ile zenginleştirilmiştir. % 100 silikondan üretilen bu kalıplar son derece dayanıklıdır.

Bayrak Temalı Silikon Kalıp Modelleri

Türk Bayrağı temalı silikon kalıp katkısız silikondan üretilmiştir. Ay, yıldızlı Türk Bayrağı kalıbı pürüzsüz ve muntazam bir şekilde tasarlanmıştır. Sabun, beton, mobilya süsleme ve birçok alanda kullanıma uygundur. Kaliteli malzemeden üretildiği için defalarca kullanabilirsiniz.