Aşk Ağacı Silikon Kalıp Modelleri

Aşk Ağacı Silikon Kalıp Modelleri, dayanıklı ve uzun ömürlüdür, %100 katkısız silikon ile üretilmektedir.

Silikon kalıplar, diğer kalıplara göre hem daha kullanışlı hem de daha sağlıklı olduğu için son yıllarda özellikle kutlama ve etkinliklerin artmasıyla iyice popüler olmuştur.

Bu kalıplar sayesinde pastacıdan özel olarak alınmış gibi görünen kurabiyeleri çok kolay şekilde evinizde yapabilirsiniz. Ya da sevdiklerinize yeni yıl ya da bayram hediyeleri olarak kokulu mumlar ya da meyve aromalı sabunlar yapabilirsiniz. 7-24 Alışveriş web sitemize gelerek aşk ağacı şekillerindeki silikon kalıpları alarak bu harika süslemeleri ve modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Filters

Silikon Kalıbın Temizliği

Silikon kalıplar, yumuşak yapısı ve fırınlanabilme özelliği ile oldukça kullanışlıdır. Üstelik %100 silikon olup ekstra katkı maddesi içermediği için de gıda ürünlerinde de tercih edilebilir. Temizliği de oldukça kolaydır. İçerisindeki kullanılan maddeye göre kalan kalıntıları ılık suda köpürterek temizleyebilirsiniz. Bulaşık makinesine konabilir ancak ısının yüksekliğine göre silikonlarda esneme meydana gelebilir. En doğrusu ılık suda yumuşak bir şekilde deterjanla ovalamak ve ardından iyice durulamaktır. Tüm silikon kalıp çeşitlerimizi görmek ve sipariş vermek için web sitemize bakabilirsiniz.