• Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

2002 yılından bu güne dek internet sektöründe birçok başarıya imza atmış ve Y&D Yün Dünyası olarak sektöründe kendini kanıtlamış bir firmadır.

Firma pirensibi olarak önce müşteri memnuniyeti ve mutlulugu nu benimsemiş olan firmamız el örgü ve hazır giyim olarak genellikle anneler ve çocuklara hizmet vermektedir bunun yanında farklı kategorilerde indirimli ürünleride siz değerli müşterileri için araştırmaktadır.

 

7-24alisveris.com dünya moda sektöründeki en son trendleri yakından takip ederek, bünyesine katmış olduğu birçok ürün grubunu; müşterilerine en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlayan interaktif e-ticaret sitesidir.

7-24alisveris.com amaçları doğrultusunda müşterisiyle bir bütün olarak hareket etmeyi ilke edinmiştir. Müşterilerine maksimum ürün seçme ve kıyaslama olanağı sağlayarak, ürünleri en küçük detaylarına kadar alıcısına tanıtarak ve de en önemlisi müşterilerine geniş ödeme seçenekleriyle günün 24 saati kolay alışveriş yapma imkânı sağlayan çok kapsamlı bir moda alışveriş sitesidir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.