• Müşteri Hizmetleri

Garanti ve İade

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız.
Hem Ticaret Kanunu hem de 7-24alisveris.com Müşteri Memnuniyeti Sistemi’ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmek için destek@7-24alisveris.com adresine sipariş numaranızı ve iptal isteğinizi belirten bir mail yollamanız yeterlidir. İptal için gerekli işlemler mailiniz ulaştığı anda başlatılacaktır.

İade ve Değişim Şartları:

Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa, ya da bir sebep göstermeden değiştirmek isterseniz aşağıdaki şartlara uymak koşulu ile iade ya da değişim yapabilirsiniz.

İade Şartları:

• Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir.
• Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık, kırık vs. hasar olmamalıdır.
• Kargonun size teslim tarihinden itibaren yasal iade süresi olan yedi (7) günlük süre geçmemiş olmalıdır.
* İade ve değişim süreçlerinde kargo masrafları alıcı tarafından karşılanır (iade için karşı ödemeli kargolar Kabuledilmez)

Ürün İade ve değişim adresimiz;

Güven Mah Erguvan Sokak 28/2 Güngören istanbul 

Posta Kodu: 34160

Tel: 0212 320 69 73 (Hafta İçi 10-18 Saatleri Arası)

Ürün İade ve Değişim işlemlerinde yapılan gönderimlerin ücretleri ise tarafınızdan ödenir.

 

Değişim ve İadesi kabul edilemeyen ürünler;

• Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

 

İade İşlemlerimde Ücret Geri Ödemeleri;

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün 7-24alisveris.com’a ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 7 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade talepleri anında sistemimiz tarafından bankaya aktarılır ve maksimum 15 iş günü içinde banka tarafından yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir (bu süreçte 7-24alisveris.com’un herhangi bir etkisi yoktur)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 15 günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise destek@7-24alisveris.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir. Kredi kartı Taksitli satışlarda yapılan iadeler banka tarafından kredi kartına yapılan taksit sayısınca her ay artı bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.